Фоторік: д.н. Ульки, Цукрик і інші приємності

Щось в мене останнім часом фотозвіти чергуються зі звітами книжковими, і то не встигаю все розписати вчасно. Вже он зима на носі, а я тільки про вересень позгадую, потішуся))) А ліпше, давайте разом;)
Значить в вересні в нас було дві великі події – Улька доросла аж до цілих 5 років ну і в нас появилася “третя дитина”)))
Я таки спромоглася, попри поламану духовку, спекти нормальний тортик малій. Улька дуже просилася сама його прикрашати, а мені ж без різниці, хай мала потішиться
SDC12691 SDC12681
Вгадайте, яка частина тортика мала найбільшу популярність?
SDC12706

 

Знаєте, малА мАла стільки щастя мала з того прикрашання! Я теж тішилася, бо мені роботи було менше)))
Ну і головний подарунок – Улька дуже просила котика, а щоб мама з татом часом не зхитрували, вона уточняла “але такого живого, добле?” Так що ми трохи порадилися і купили отаке чудо.
SDC12647
Називається моя “третя дитина” Цукрік, тобто, цукерка словацькою))) А чого третя дитина – бо воно було мале, не навчене на туалет, плакало саме, йому молоко в ночі тре було вставати гріти, ще й очі закисали, а то ж капати, мити… А тепер то вже інші клопоти – прибирання туалету, давати їсти, бо воно ж як Андрійко, вічно голодне і вічно щось жує))) Ну і, як виявилося, періодичне спасання кота з ванни – кошак дуже любить вилазити на ванну і дивитися, як хтось купається. От сьогодні знову витягувала-витирала-сушила, бо послизнувся і звалився в воду. А в порожній ванні Цукрик любить і поспати.
SDC12651
З Андрійом в кота конкуренція за їду – то Андрій забирає в нього сосиски і курячі кісточки, то Цукрик старається витягти з Андрійкової тарілки якийсь кусок для себе. Приходиться кота закривати в іншій кімнаті, поки не наїсться. Раз навіть таку картину була застала, як Цукрик їв гарбузовий суп, а Андрійко, попри те, що вмяв цілу тарілку того супу, сидів з боку, макав пальчика в котячу тарілку і облизував)))
Ви там часом не подумайте, що я ото так не пильную дитину і вона в мене з котом їсть з одної тарілки – я пильную, просто деколи вони такі винахідливі, і кіт, і дитина, що не впильнуєш ніяк;)
А ще Улька дістала на д.н. в подарунок отакий рюкзачок-сову. Дуже прикольна сова і Улька з нею така кумедна,
SDC12731
особливо на самокаті
SDC12735
На початку місяця надибали на базарі справжні айстри! Вони такі кльові були, Андрійко всім давав нюхати.
SDC12554
Ви знаєте, що ми живемо на третьому поверсі, а Андрійко деколи дуже не хоче йти нозями догори і тоді просто лягає на сходи і все – робіть зі мною що хочете, я нікуди не йду)
SDC12560
Я десь там згадувала, що Андрій забирає в Цукрика курячі кісточки – просто Андрійко страшенно любить погризти кісточки)))
SDC12596
Ну і ще одна фотографія, з якої можете здогадатися, що мама, тобто – я, дуже тішиться з того, що міксер має два вінички, бо інакше – катастрофа світового маштабу)))
SDC12658

Advertisements

8 thoughts on “Фоторік: д.н. Ульки, Цукрик і інші приємності

 1. julie 10.01.2016 / 10:52

  Торт бомбезний. Але цукрік ваш то взагалі щось! В нас хресна на днях обзавелась котиком то скоро підемо дивитись на то чудо.

  Подобається

  • Юлька 11.01.2016 / 21:48

   дякуємо) Цукрик то та, кльовий))) весело з ним, особливо, коли вони всі троє вечорами в доганялки бавляться)

   Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s